הוראה מתקנת באנגלית

במכון “שיא” אנו  מקדמים בצורה ניכרת תלמידים עם לקות למידה באנגלית וגם מבוגרים הנזקקים לידיעת האנגלית לצורכי מסחר, תיירות ועסקים. הצלחות תלמידינו במהלך 13 השנים היו ניכרות ולכן אנו מלמדים את האחים, בני המשפחה והחברים של אלו שכבר למדו והצליחו אצלנו.

כל  אחד לומד על פי שיטה המתאימה לפרופיל הלימודי שלו. לכן, במפגש הראשון ד”ר לילי פאוקר עורכת בדיקה של היכולת השפתית בכלל ובאנגלית בפרט. על פיה נגזרת תוכנית העבודה.

יואנה כהן,  בעלת תואר MA בספרות ולשון אנגלית (דקדוק) היא  המורה והרכזת של תחום האנגלית במכון. היא אהובה ומוערכת על ידי הורים, תלמידים ומבוגרים הלומדים אתה. גישתה הידידותית, המקצועיות והסבלנות מוסיפים ערך מוסף עצום לשיטות המיוחדות הנהוגות במכון.

ברשותנו חומרים רבים מאד מכל העולם הדובר אנגלית. הם לא רק מסייעים בלימוד החומר אלא גם מהנים ומגבירים את מוטיבציית התלמידים ללמידה.

גם תלמידים שאינם לקויי למידה נהנים ללמוד אצלנו ספרות, אנגלית, ודקדוק בשיטות אחרות, מעניינות ומהנות.

כל תלמיד שלומד אצלנו נדרש לתרגל פעם בשבוע ללא תשלום, על פי דפי עבודה אישיים שיואנה מכינה במיוחד, כך שיבסס את הנלמד במהלך השבוע ולנו תהיה בקרה להתקדמותו.

כל מי שמתמיד, מבצע את מה שנדרש ממנו על פי הנחיות המכון, מצליח באנגלית בבית הספר ובעסקים. יש פתרון לכל קושי ולו המורכב והממושך ביותר, בתנאי שיימלא אחר מה שהמומחית שלנו, יואנה כהן,  מנחה ומסבירה.  נדרש ממך רק מה שאת/אתה יכול, כך שאין זה קשה.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים